DOM
na
SPRZEDAŻ
371 000 PLN
35 PLN/m2
BOŻKÓW
Opis
Dwie działki o łącznej powierzchni 10600 m2 położone w Bożkowie, schowane za pięknym starodrzewiem. To idealne miejsce na zamieszkanie w ciszy lub rozwinięcie działalności agroturystycznej.
Nieruchomość położona w tak urokliwym miejscu ,że aż się prosi o stworzenie miejsca na wypoczynek. Działkę z trzech stron okalają staro drzewa tworząc piękną aleję wjazdową. Na terenie nieruchomości zachowane stare kamienne schodki prowadzące w dół ogrodu. Z tyłu za domem druga działka o powierzchni 3600 m2 ,działka o dużym nachyleniu, więc w zimie można zjeżdżać na sankach, a nawet i nartach (myślę tu o dzieciach).
Dom posadowiony na działce o powierzchni 7000 m2. Sam dom jest do remontu  i ewentualnej rozbudowy. Cały czas wynajmowany, ogrzewany.
Zachęcam do obejrzenia bo naprawdę trudno znaleźć tak urokliwe miejsca.
UWAGA: nie wymagana zgoda KOWR na zakup działki przez rolnika czy inna osobę. Tylko umowa warunkowa a potem akt. Księga wieczysta bez zadłużeń, jeden właściciel.

Bożków jest jedną z najstarszych osad na ziemi kłodzkiej .Wieś leży w dolinie Bożkowskiego Potoku, w obniżeniu między trzema pasmami górskimi – Górami Stołowymi, Sowimi i Bardzkimi

Nie bierzemy prowizji za skontaktowanie ze sprzedającym.

Kupujący płaci tylko prowizję za usługę bezpiecznej finalizacji transakcji 1500zł lub tylko 500 zł za taką usługę, jeśli skorzysta z jednej z 17-ciu ofert kredytowych w naszym biurze.

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych. TA USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.
Oferty kredytowe takie same jak bezpośrednio w banku: Alior Bank, BGŻ, BOŚ, BPH, BZ WBK, Deutsche Bank, Eurobank, Getin, ING, mBank, Millennium, Pekao, PKO BP.
Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie.
Zbadany również twoją zdolność kredytową i wyliczymy ratę, napisz lub zadzwoń: 781-789-778 lub kamil.draczynski@interia.pl
Szczegóły oferty

Cena371 000 PLN

Cena za m235 PLN

Powierzchnia10 600 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1

Stan budynkuDo remontu

Typ domuWolnostojący