Bożków
371 000 PLN / 35 PLN/m2
10600 m2 / 4 pok.
 
 
 
Numer oferty:497/1249/ODS
Cena:371 000 PLN
Cena za m2:35 PLN
Powierzchnia:10 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:4
Liczba pięter:1
Stan budynku:Do remontu
Typ domu:Wolnostojący
Rynek:Wtórny
Dostępne od:2021-07-09
Numer oferty:497/1249/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Dwie działki o łącznej powierzchni 10600 m2 położone w Bożkowie, schowane za pięknym starodrzewiem. To idealne miejsce na zamieszkanie w ciszy lub rozwinięcie działalności agroturystycznej.
Nieruchomość położona w tak urokliwym miejscu ,że aż się prosi o stworzenie miejsca na wypoczynek. Działkę z trzech stron okalają staro drzewa tworząc piękną aleję wjazdową. Na terenie nieruchomości zachowane stare kamienne schodki prowadzące w dół ogrodu. Z tyłu za domem druga działka o powierzchni 3600 m2 ,działka o dużym nachyleniu, więc w zimie można zjeżdżać na sankach, a nawet i nartach (myślę tu o dzieciach).
Dom posadowiony na działce o powierzchni 7000 m2. Sam dom jest do remontu  i ewentualnej rozbudowy. Cały czas wynajmowany, ogrzewany.
Zachęcam do obejrzenia bo naprawdę trudno znaleźć tak urokliwe miejsca.
UWAGA: nie wymagana zgoda KOWR na zakup działki przez rolnika czy inna osobę. Tylko umowa warunkowa a potem akt. Księga wieczysta bez zadłużeń, jeden właściciel.

Bożków jest jedną z najstarszych osad na ziemi kłodzkiej .Wieś leży w dolinie Bożkowskiego Potoku, w obniżeniu między trzema pasmami górskimi – Górami Stołowymi, Sowimi i Bardzkimi

Nie bierzemy prowizji za skontaktowanie ze sprzedającym.

Kupujący płaci tylko prowizję za usługę bezpiecznej finalizacji transakcji 1500zł lub tylko 500 zł za taką usługę, jeśli skorzysta z jednej z 17-ciu ofert kredytowych w naszym biurze.

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych. TA USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.
Oferty kredytowe takie same jak bezpośrednio w banku: Alior Bank, BGŻ, BOŚ, BPH, BZ WBK, Deutsche Bank, Eurobank, Getin, ING, mBank, Millennium, Pekao, PKO BP.
Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie.
Zbadany również twoją zdolność kredytową i wyliczymy ratę, napisz lub zadzwoń: 781-789-778 lub kamil.draczynski@interia.pl
 
Bożków / 10600 m2
371 000 PLN / 35 PLN/m2
Materiał:Cegła
Dach:Dachówka
Typ okien:Drewniane (nowy typ), Drewniane (stary typ)
Kształt działki:Prostokąt
Ukształtowanie działki:Płaska
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Katarzyna Szpilarewicz

azklodzko3@wp.pl

tel.: 511-947-535

 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AZ Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest AZ Nieruchomości z siedzibą w Kłodzko (57-300) przy Kościuszki 11. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).