W naszym biurze załatwisz również wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu na zakup, remont, budowę nieruchomości lub na dowolny cel. Posiadamy w ofercie kredyty hipoteczne z ponad 13-tu najlepszych polskich banków. Podczas wizyty w biurze lub telefonicznie możesz bezpłatnie uzyskać informacje o swojej zdolności kredytowej, o aktualnych promocjach w bankach oraz o wszystkich szczegółach związanych z kredytem.

Zależy nam żeby klienci nas polecali, więc pomożemy wybrać najkorzystniejsza ofertę dla każdego!

USŁUGI KREDYTOWE SĄ DLA KLIENTA BEZPŁATNE – TO BANK WYNAGRADZA NAS ZA POZYSKANIE KLIENTA I ZA ZROBIENIE KREDYTU. KLIENT ZAWSZE MA TAKA SAMĄ OFERTĘ JAKA OBOWIĄZUJE W DANYM BANKU. MY PODPOWIEMY W JAKIM BANKU DLA DANEGO KLIENTA NAJLEPIEJ ZŁOŻYĆ WNIOSEK (……. BO NAJTANIEJ, ….. BO NAJSZYBCIEJ, ……BO NAJNIŻSZA RATA), ALE TO KLIENT WYBIERA BANK.

W naszym biurze pomożemy Ci skompletować potrzebne dokumenty, wypełnimy wnioski, złożymy w Twoim imieniu wnioski. Będziemy Cię na bieżąco informować o postępach analizy kredytowej. Z nami przeliczysz i zdecydujesz, który kredyt wybrać. W naszym biurze lub w banku podpiszesz umowę kredytową. Będziesz mieć pełną opiekę od wniosku do wypłaty kredytu, a często też po wypłacie.

W OFERCIE M.IN. KREDYTY:

  • na zakup, remont, budowę, spłatę kredytów lub dowolny cel
  • dla firm
  • z wkładem własnym min. 10%

WSPÓŁPRACUJEMY Z NASTĘPUJĄCYMI BANKAMI: Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, BOŚ, BZ WBK, Deutche Bank, Eurobank, ING, mBank, Millennium, Pekao SA, PKO BP, Pocztowy, Raiffeisen Polbank, i inne  

POTRAFIMY UZYSKAĆ WSTĘPNĄ DECYZJĘ W CIĄGU 2-3 DNIA, ZROBIĆ CAŁY KREDYT W 21 DNI. SPOTKANIE DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJE, WIĘC JEŚLI MYŚLISZ O KREDYCIE TO ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ: 781 789 778 lub 74 633 02 00