Kłodzko / ul. Adama Mickiewicza
188 800 PLN / 3 701,96 PLN/m2
51 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:1218/1249/OMS
Cena:188 800 PLN
Cena za m2:3 701,96 PLN
Powierzchnia:51 m2
Liczba pokoi:3
Piętro:0
Liczba pięter:2
Typ kuchni:Oddzielna
Rynek:Wtórny
Rok budowy:1920
Stan nieruchomości:Dobry
Czynsz administracyjny:81 PLN
Numer oferty:1218/1249/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Mieszkanie 3 pokojowe z pełnym rozkładem. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, osobnej kuchni, łazienki z wc oraz z salonu. W salonie dodatkowo mały gabinet.
Mieszkanie położone na parterze niewielkiej kamienicy, mała wspólnota. Duże podwórko aby pomieścić bezpiecznie swoje auta, jak również pod samymi oknami własny kawałek podwórka gdzie można posiedzieć, zapalić grila itp. Dodatkowo jest duża murowana komórka na rowery, krzesełka itp.
Miejsce spokojne, zielone, dzielnica ptasia góra. Do tego niewielkie opłaty, gdyż fundusz remontowy i czynsz to tylko 81 zł miesięcznie. Dodatkowo opłaty za śmieci po 13 od osoby, woda, prąd i gaz na liczniki. Woda ogrzewana gazem, a ogrzewanie mieszkania elektryczne, częściowo podłogowe. Jest możliwość przerobienia na ogrzewanie gazowe, gaz w mieszkaniu, jest nawet projekt.

Zachęcam do oglądania, gdyż te kilka zdjęć zrobione telefonem nie oddadzą klimatu miejsca i rozkładu pomieszczeń. Ta naprawdę niewielka przestrzeń jest świetnie rozplanowana i nadaje się zarówno dla starszych jak i dla rodziny z dziećmi.
 
Kłodzko / 51 m2
ul. Adama Mickiewicza
188 800 PLN / 3 701,96 PLN/m2
Liczba tarasów:1
Komórka:Tak
Piwnica:Tak
Ogród:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Dostępne w okolicy:Góry, Fitnes, Park
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Typ ulicy/drogi:Lokalna
Komunikacja:Kolej, Autobus
Widok na:Podwórko
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Barbara Draczyńska


nr licencji: 13978

azklodzko@wp.pl

tel.: 691054148

 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AZ Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest AZ Nieruchomości z siedzibą w Kłodzko (57-300) przy Kościuszki 11. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).