Polanica-Zdrój / al. Zwycięzców
450 000 PLN / 5 545,97 PLN/m2
81.14 m2 / 4 pok.
 
 
 
Numer oferty:1143/1249/OMS
Cena:450 000 PLN
Cena za m2:5 545,97 PLN
Powierzchnia:81,14 m2
Liczba pokoi:4
Piętro:3
Liczba pięter:3
Typ kuchni:Widna
Rynek:Wtórny
Rok budowy:2016
Stan nieruchomości:Bardzo dobry
Numer oferty:1143/1249/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedaży i słoneczny apartament w nowym budynku z windą. Kupiony, wykończony i wyposażony w pełni ale jeszcze nie zamieszkały, wręcz dziewiczy....
Na pierwszym poziomie znajduje się przedpokoj, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka z wc. Na piętrze jest łazienka oraz sypialnia.
Miejsca parkingowe dla mieszkańców na parkingu wewnętrznym. Wjazd na pilota.

Mieszkanie jest obecnie wynajmowane hotelowo, dlatego prosimy o umawianie się odpowiednio wcześniej. Jest profesjonalna firma, która zarządza wynajmem.

Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie.

Nie zamykamy przed Wami naszego biura, ale każdego klienta obsługujemy indywidualnie. Jeśli jest to bezpieczne, to umówimy Was na prezentację. Na imienne zamówienie udostępnimy na e mail dodatkowe zdjęcia, plan nieruchomości lub nagramy dla Was film z prezentacji.
 
Polanica-Zdrój / 81.14 m2
al. Zwycięzców
450 000 PLN / 5 545,97 PLN/m2
Winda:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Teren ogrodzony:Tak
Dostępne w okolicy:Basen, Szkoła, Gimnazjum, Bank, Komenda policji, Przedszkole, Szpital, Apteka, Restauracja, Centrum handlowe, Sklep, Park, Kościół, Przychodnia lekarska, Bar, Las
Komunikacja:PKS, Kolej, Autobus
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AZ Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest AZ Nieruchomości z siedzibą w Kłodzko (57-300) przy Kościuszki 11. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).